Sardinky v rostlinném oleji - Vítěz testu kvality v magazínu dTest 2/2016

O společnosti

mask/nekton

 NEKTON-Vrňata s.r.o. je českou obchodní společností, která od roku 1991 dodává na tuzemský trh konzervované a chlazené mořské produkty a rybí speciality. V červnu 1991 p. Petr Vrňata získal živnostenský list na "nákup a prodej zboží", zvolil obchodní jméno společnosti "Petr Vrňata - NEKTON" a tímto začal podnikat jako fyzická osoba. 


Zpočátku byla  snaha společnosti vyplnit uvolněný prostor po rozpadu centrálních velkoobchodů a zajistit distribuci zboží doposud dováženého výhradně a.s. Koospol. S postupem času vybudoval za pomoci svých kolegů a přátel obchodní společnost NEKTON-Vrňata, s.r.o. specializující se na dovoz a distribuci rybích konzerv a chlazených rybích výrobků.

Z obchodního hlediska bylo po roce 1990 hlavním problémem zabezpečení dostatku zboží a jeho financování. Postupem času se však situace obrátila. Dnes je hlavním cílem umístit na trh kvalitní zboží za odpovídající cenu. Příčinou tohoto současného stavu je nejen globalizace a snaha některých obchodních řetězců "tlačit" cenu na úroveň, která způsobuje snižování kvality, ale též nedostatek informací, na základě kterých by se mohl spotřebitel přestat rozhodovat nikoliv "tržně", ale hlavně dle svých skutečných potřeb. Díky poctivé práci, serióznímu jednání a dostatku zkušeností vám zaměstnanci společnosti zabezpečí pestrý sortiment celoročně dovážených rybích produktů z Polska, Lotyšska, Německa, Dánska, Islandu, Španělska, Maroka, Thajska, Peru, Ekvádoru, z ostrova Mauricius, Indie a Vietnamu.

Máte-li však zájem o výrobek, který se v našem katalogu nenachází, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.